“Заліковка” зовнішньої політики України – в Одесі

Презентація-обговорення щорічного аналітичного дослідження в Одесі

Підписатись на новини "Української призми"

Експерти оцінили роботу розробників та виконавців зовнішньої політики України на “четвірку з мінусом”

Запрошуємо обговорити бали у заліковці МЗС, Комітету у закордонних справах Верховної Ради й інших інституцій, відповідальних за розробку на впровадження зовнішньої політики України.

13 травня 2016, 12:30

Одеський центр ядерного нерозповсюдження

Французький бульвар 24/26, ОНУ, ауд. 206

Дане дослідження –  перший системний та комплексний аналіз зовнішньої політики України. Експерти вивчили понад три десятки напрямів – від співпраці з ключовими партнерами та міжнародними організаціями до публічної дипломатії. Застосували п`ять критеріїв оцінки – від стратегії і до, власне, результатів діяльності. Проаналізували перемоги та відверті промахи МЗС, Комітету у закордонних справах Верховної Ради й інших інституцій. І виставили реальні оцінки за їхню роботу в 2015 році. Таким чином, маємо своєрідну “заліковку” зовнішньої політики України. Такий звіт стане щорічним, що дозволить спостерігати за динамікою роботи українських інституцій, задіяних у реалізації зовнішньої політики.

У обговоренні візьмуть участь представники Ради зовнішньої політики «Українська призма» Геннадій Максак, Ганна Шелест та Поліна Синовець.