Олег Чабала

асоційований експерт

Підписатись на новини "Української призми"

Кандидат філософських наук (2011 р.).

Спеціаліст з міжнародних відносин (2000 р.).

Вивчав питання безпеки в межах Програми поглибленого вивчення питань безпеки для майбутніх лідерів (LPASS 10-5) на базі Коледжу з вивчення питань безпеки та міжнародних відносин Європейського центру з вивчення питань безпеки ім. Джорджа Маршалла.

З 2006 по теперішній час виступає в якості експерта громадських організацій: Громадський комітет національної безпеки України, Інститут стратегічної політики, Центр досліджень проблем громадянського суспільства та ін.

З 2011 по 2014 був старшим/головним науковим співробітником Інституту розвитку сім’ї та молоді/Інституту сімейної та молодіжної політики при Міністерстві молоді та спорту України/Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України.

З 2005 по 2010 рік працював головним консультантом в відділах регіональної безпеки (2005-2008) та глобальної безпеки та європейської інтеграції (2008-2010) Національного інституту проблем міжнародної безпеки при Раді національної безпеки та оборони України. Був членом наукової Ради Європейської асоціації українців та заступником директора Інститут стратегічної політики.

Автор більш як 20 наукових та публіцистичних робіт (одноосібно та в співавторстві).

Сфери інтересів:

Міжнародні відносини,

  • зовнішня політика України,
  • питання національної та глобальної безпеки,
  • європейська та євроатлантична інтеграція України,
  • питання освіти та соціальної проблематики

Публікації автора

Олег Чабала: Після зустрічі Путіна з Трампом кардинального прориву не буде

Олег Чабала – експерт Ради зовнішньої політики «Українська призма» в ефірі “5 каналу”

Чорногорія офіційно вступила до НАТО. Як це вплине на регіон?

Що зміниться на Балканах? І хто наступний кандидат на вступ до НАТО? Коментує експерт Ради зовнішньої політики “Українська призма” Олег Чабала. Також до розмови телефоном долучається Сергій Толстов, директор Інституту політичного аналізу та міжнародних досліджень.

Возможны ли «Трампономика», дружба с Россией и другие краткосрочные перспективы?

Сомнительно, что популистические лозунги перейдут в реальную «Трампономику»