Олександр Сущенко

асоційований експерт у сфері кліматичних фінансів, фінансів навколишнього середовища

Підписатись на новини "Української призми"

Освіта:

Магістр з міжнародні економічні відносини у ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”, Університеті м. Констанц (Німеччина)

Дослідницькі візити:

З 2016 року за програмою Фонду Конрада Аденауера працює науковим співробітником Університету Віадріна (м. Франкфурт, Одер, Німеччина), також викладає предмет “Економіка зміни клімату”.

Посади:

Голова Ради молодих вчених ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”, Centre for ESG Economics (м. Київ), заступник голови ESG Bildung Verein (м. Берлін, Німеччина), співзасновник ГО “Вільна Енергія” (м. Київ).

Відзнаки:

Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених у 2016 року.

Дослідницькі інтереси:

Сфера кліматичних фінансів, фінансів навколишнього середовища

 

 

 

Публікації автора

Як може блокчейн наблизити фінансовий та енергетичний світи

Що чекає фінансовий та енергетичний світи і як технологія блокчейн може їх поєднати в єдине ціле? Своїм баченням діляться Олександр Сущенко та Олег Гичка — Center for Blended Value Studies

Трамп виводить США з Паризької кліматичної угоди: крок назад в обмін на імідж?

– процедура виходу не така вже й проста – чи встигне Трамп її пройти? – чи готові зупинити співпрацю американські компанії та міста? – чи справді таке рішення – в інтересах американської економіки? про те, що залишилося за кадром гучних заяв – наш експерт Олександр Сущенко в ефірі 5 канал:

“Зелена революція” на ринку іпотеки США: що приховує позитивний “зелений”

До яких наслідків не тільки для американської, а й світової фінансової системи може призвести лібералізація ринку похідних фінансових інструментів на “зелену іпотеку” у разі виконання розпорядження нового президента США про скасування Закону Додда-Франка