Тетяна Зосименко
Директорка програми Економічної дипломаті
Підписатись на новини "Української призми"
Тетяна Зосименко – директорка програми Економічної дипломатії
Аналітик та викладачка з понад 10-річним досвідом участі у мультидисциплінарних проєктах та дослідженнях з економічної тематики, авторка більш ніж 60 публікацій у наукових виданнях та ЗМІ, розробниця методики дослідження міждержавних економічних процесів для всеукраїнської мережі незалежних аналітичних центрів.
Вивчала економіку та підприємництво у Чернігівському державному технологічному університеті. У 2011 р. отримала ступінь кандидата економічних наук (Академія муніципального управління, м. Київ).
Доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Чернігівська політехніка» (м. Чернігів, Україна) з 2011 р.
Експертка з економічних питань НГО «Пoліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»
Випускниця багаторівневої навчальної та практичної програми у сфері Європейської інтеграції та Угоди про асоціацію / ПВЗВТ для неурядових громадських організацій «Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP)»
Учасниця та спікерка на численних наукових та практичних конференціях і тренінгах.
Сфери інтересів:
• Міжнародні економічні відносини, зовнішня економічна політика України;
• макро- та мікроекономічна дипломатія;
• економічні аспекти європейської інтеграції України;
• транскордонне співробітництво.
Публікації автора

Політична риторика vs економічний раціоналізм: що визначає порядок денний відносин України з сусідами?

Вплив пандемії COVID-19 на світову торгівлю, а відтак і на українські торгівельні відносини буде спостерігатися у трьох вимірах: загальна економічна активність, ціни та попит на основні експортні позиції.

Недоторговані та недоінвестовані мільйони доларів, недобудовані кілометри доріг та невирішені екологічні проблеми. Все це наслідки домінування політичних емоцій над економічними розрахунками в угорсько-українських відносинах. Про результати першого за сім років засідання українсько-угорської міжурядової економічної комісії 25 червня та намагання Києва і Будапешта спрямувати політичну енергію на вирішення наболілих економічних проблем.