Тетяна Зосименко

Директорка програми Економічної дипломаті

Підписатись на новини "Української призми"

Тетяна Зосименко – директорка програми Економічної дипломатії

 

Аналітик та викладачка з понад 10-річним досвідом участі у мультидисциплінарних проєктах та дослідженнях з економічної тематики, авторка більш ніж 60 публікацій у наукових виданнях та ЗМІ, розробниця методики дослідження міждержавних економічних процесів для всеукраїнської мережі незалежних аналітичних центрів.

Вивчала економіку та підприємництво у Чернігівському державному технологічному університеті. У 2011 р. отримала ступінь кандидата економічних наук (Академія муніципального управління, м. Київ).

Доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Чернігівська політехніка» (м. Чернігів, Україна) з 2011 р.

Експертка з економічних питань НГО «Пoліський фонд міжнародних та регіональних досліджень»

Випускниця багаторівневої навчальної та практичної програми у сфері Європейської інтеграції та Угоди про асоціацію / ПВЗВТ для неурядових громадських організацій «Громадська школа дієвих практик ЄС (CiSEP)»

Учасниця та спікерка на численних наукових та практичних конференціях і тренінгах. 

Сфери інтересів:

• Міжнародні економічні відносини, зовнішня економічна політика України;

• макро- та мікроекономічна дипломатія;

• економічні аспекти європейської інтеграції України;

• транскордонне співробітництво.

Публікації автора

Як працює і де буксує українська економічна дипломатія у відносинах з сусідами?

Політична риторика vs економічний раціоналізм: що визначає порядок денний відносин України з сусідами?

РОЗВИТОК СВІТОВОЇ ЕКОНОМІКИ: ТРЕНДИ ТА СЦЕНАРІЇ МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ 2021 КРІЗЬ ПРИЗМУ УКРАЇНСЬКИХ ІНТЕРЕСІ

Вплив пандемії COVID-19 на світову торгівлю, а відтак і на українські торгівельні відносини буде спостерігатися у трьох вимірах: загальна економічна активність, ціни та попит на основні експортні позиції. 

Україна та Угорщина: Економічні вигоди vs політичні емоції?

Недоторговані та недоінвестовані мільйони доларів, недобудовані кілометри доріг та невирішені екологічні проблеми. Все це наслідки домінування політичних емоцій над економічними розрахунками в угорсько-українських відносинах. Про результати першого за сім років засідання українсько-угорської міжурядової економічної комісії 25 червня та намагання Києва і Будапешта спрямувати політичну енергію на вирішення наболілих економічних проблем.