Максим Хилько

Експерт програми Російські та Білоруські Студії

Підписатись на новини "Української призми"

Кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Національної академії наук України, голова правління Фонду «Ініціатива з дослідження східноєвропейської безпеки» і представник Фонду в Мережі аналітичних центрів та академічних установ ОБСЄ, координатор підгрупи «Безпека та стабільність» РГ1 Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. До цього багато років працював старшим науковим співробітником Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковим співробітником Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, політичним аналітиком та консультантом. 

Випускник Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Автор понад 50 наукових публікацій, понад 100 аналітичних документів з міжнародних відносин, зовнішньої та внутрішньої політики, соціальних комунікацій та медіа-аналізу; регулярний учасник міжнародних та всеукраїнських конференцій і круглих столів.

Сфери професійних інтересів:

  • безпека Східної Європи,
  •  «Східне Партнерство» ЄС,
  • політика України щодо Росії та Білорусі,
  • партнерство Україна-НАТО,
  • діяльність України в ОБСЄ,
  • протидія гібридним загрозам,
  • соціальні комунікації та медіа-впливи.

Публікації автора

(English) “Moscow is preparing ground for further escalation”

(English) Khylko: we need UN mission on the contact line, we can deprive Russia of its veto in this case

“Лукашенко підтримує російську агресію проти України і виступає співучасником”: експерт про ймовірність військової загрози з півночі

Олександр Лукашенко обіцяє розмістити на кордоні з Україною контингент білоруської армії. Він вважає, що такі кроки необхідно здійснювати у відповідь на нібито стягування українських військ до кордонів Білорусі.

(English) “Blackmailing with the threat of large-scale war”

(English) Maksym Khylko: Moscow believes it is beneficial to keep Ukraine and its Western partners in constant tension