Ольга Ворожбит

Асоційована експертка програми Глобальні партерства

Підписатись на новини "Української призми"

Ольга Ворожбит – афілійована експертка Ради зовнішньої політики «Українська призма», запрошена викладачка Українського католицького університету (Львів, Україна), заступник головного редактора тижневика «Український тиждень».
З 2013 року Ольга працює журналістом та оглядачем в українських та європейських ЗМІ. У 2014 році вона співпрацювала з німецьким каналом ARD як місцевий продюсер, зосереджуючись на розслідуванні катастрофи MH17. У 2014-2021 роках працювала іноземним оглядачем українського тижневика «Тиждень».
Понад десять років Ольга співпрацює зі Східноєвропейським інститутом розвитку, неурядовою організацією в Україні, де вона зосереджується на дослідженні постколоніальності та розвитку країн Південної Азії. З 2018 року є афілійованим експертом Мережевого неурядового аналітичного центру Ради зовнішньої політики «Українська призма», де зосереджується на дослідженні відносин України з країнами Південної Азії.
Ольга була запрошеним дослідником Бірмінгемського університету, стипендіатом DW Media Forum 2023. Вона здобуває ступінь PhD з індійських політичних партій у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Публікації автора

Омар Ашур: Росія воює в Україні методами ІДІЛ

Про схожість тактик російської армії та ІДІЛ, сприйняття російсько-української війни в країнах Близького Сходу й те, як Україні вибудовувати діалог із країнами так званого Глобального Півдня

Україна-Індія: Покінчити з радянською спадщиною?

Вже тридцять років Індія є найбільшим партнером України у регіоні Південної Азії. Водночас активні індійсько-українські стосунки своїми коренями сягають ще часів СРСР. Повномасштабне вторгнення РФ у 2022 році великою мірою вплинуло на традиційні сфери співпраці (економіка, освіта та ВПК).