Підписатись на новини "Української призми"
Дослідження має на меті показати, як загалом розвивалися відносини України з ЄС, та як Україна посилила свої євроінтеграційні зусилля з початком повномасштабної війни.
Розроблення прагматичних та ціленаправлених кроків у контексті взаємодії з білоруськими демократичними силами повинно стати частиною ширшої стратегії України на білоруському напрямку, яка би дозволила ефективно реагувати та термінові та довгострокові виклики з боку режиму Лукашенка.
Відродження українсько-аргентинських відносин відкриває нові можливості для обох країн, з огляду на потенціал Аргентини як регіонального лідера в Латинській Америці та тривалі історичні зв’язки з Україною.
АСЕАН, що об’єднує десять країн з населенням понад 650 мільйонів людей та сукупним ВВП більше 3 трильйонів доларів США, є важливим економічним блоком у регіоні. Проте торговельно-економічні відносини між Україною та АСЕАН залишаються недостатньо розвиненими, попри наявний потенціал.
Відносини між Україною та Канадою стабільно розвивалися з часу набуття незалежності та отримали новий поштовх внаслідок початку російської агресії проти України 2014 та 2022 років.
Відносини між Україною та Бразилією, які нараховують вже понад три десятиліття, характеризуються динамічністю та емоційністю, притаманною такому соціокультурному феномену, як бразильський серіал.
Станом на третій рік російського повномасштабного вторгнення в Україну, сформований у другій половині 2022 року статус-кво стосовно білоруського питання загалом залишається незмінним.
Теперішні тенденції свідчать про те, що дрони надалі залишатимуться важливою складовою ведення бойових дій, а необхідність пошуку нових рішень, зокрема і в секторі їхній протидії, сприятиме подальшому розвитку безпілотних комплексів – і не лише повітряних.
Тема: Російські безпілотні системи: актуальний стан, перспективи виробництва і подальшого застосування
Регіон: Російські безпілотні системи: актуальний стан, перспективи виробництва і подальшого застосування
Публікація: Російські безпілотні системи: актуальний стан, перспективи виробництва і подальшого застосування
Саудівська Аравія бере активну участь в обговоренні мирного врегулювання російсько-української війни, надає майданчик для перемовин, зокрема щодо обміну військовополоненими. КСА також виступає як «голос» так званого Глобального Півдня
“Українська призма” розпочинає ініціативу “Готовність Європейського Союзу до зовнішніх викликів: досвід України та спільні рішення” в рамках проєкту «Підтримка діяльності Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства у 2024 р.». Метою ініціативи є посилити участь України у Спільній політиці безпеки та оборони Європейського Союзу шляхом напрацювання практичних рішень для нового стратегічного документа ЄС […]
Після початку повномасштабного вторгнення Україна стала центром уваги для всього світу, але в особливості для країн Європи, біля кордонів яких створилась реальна загроза повторення Другої Світової Війни. Однією з таких країн стала Болгарія, яка наразі допомагає Україні наданням фінансово-гуманітарної допомоги та експортом озброєння різних видів, зокрема снарядами та патронами, компонентами потрібних для ремонту та функціонування […]
Про схожість тактик російської армії та ІДІЛ, сприйняття російсько-української війни в країнах Близького Сходу й те, як Україні вибудовувати діалог із країнами так званого Глобального Півдня