Підписатись на новини "Української призми"

Чи достатні та адекватні кроки ЄС у сфері оборони, щоби зупинити агресора та забезпечити перемогу і спокій на континенті?

Чи дійсно перестановки в результаті проміжних виборів створюють можливість для відродження та ревіталізації концепції «стратегічної автономності» ЄС?

Доповідь зосереджена лише на одному аспекті нової Стратегічної концепції: сприйнятті Альянсом своїх партнерів та баченні форматів майбутньої співпраці.

Україна має як додаткові аргументи відповідно до вимог щодо кандидатства, так і слабкі місця.

Підготовано в рамках дослідницького проекту «Посилення аналітичних спроможностей прийняття рішень у сфері зовнішньої політики за допомогою громадянського суспільства» реалізується за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні у 2022 році

Останні опитування вперше в історії країни показали підтримку вступу в Альянс більш ніж у 50%.

Систематизуємо зміни в поточних політиках ЄС, зокрема спільній політиці безпеки та оборони, а також дослідимо нові можливості для України

Україні запропонували долучитися до європейської інтеграції. Щоправда, не в рамках ЄС, а в рамках його потенційного конкурента.

18 травня Фінляндія та Швеція офіційно подали заявки на вступ до НАТО у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі. Кремль не залишив без уваги цей факт і взявся експлуатувати вже традиційну для себе тактику залякування.

Тепер кожен українець розуміє вислів, що друг у нужді – це дійсно друг. Ось як ви дійсно можете допомогти

Cпільне бачення представників різних українських аналітичних центрів, університетів та журналістів, які займаються питаннями НАТО та міжнародної безпеки.

Експертка — про результати перемовин НАТО-Україна-Росія