Анонс: Одеса. Східне Партнерство: не проґавити можливості?

Політика Східного партнерства ЄС – це не тільки про стосунки на найвищому державному рівні, але й про розвиток громадянського суспільства та широкі можливості для співпраці. Як максимально ефективно скористатися цими можливостями, запрошуємо з’ясувати під час регіонального семінару у Одесі!

Підписатись на новини "Української призми"

 

Політика Східного партнерства ЄС – це не тільки про стосунки на найвищому державному рівні, але й про розвиток громадянського суспільства та широкі можливості для співпраці. Як максимально ефективно скористатися цими можливостями, запрошуємо з’ясувати  під час регіонального семінару у Одесі!

Що таке Східне партнерство? Що об’єднує Україну та Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову? Де шукати партнерів та ресурси для своїх проектів – в Україні, СхП та ЄС? Експерти дадуть відповідь на всі ці питання.

Коли: 15 квітня 2019 року

Де: м. Одеса

Для кого: для представників громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, студентів-старшокурсників з Одеської, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Вінницької областей.

Кінцевий термін подання заявок:1 березня 2019

Кава-паузи, обід та всі навчальні матеріали забезпечуються організаторами.

Учасникам з інших міст покриваються витрати на проїзд та проживання (1 ніч).

Організатори:

Рада зовнішньої політики “Українська призма”

Контактна особа:  Ольга Чижова, менеджер проекту, директор з комунікацій, Рада зовнішньої політики “Українська призма”, +38 093 57 88 405, chyzhova@prismua.org

Семінар підготовлений у рамках проекту «Мости Східного партнерства», що виконується  Радою зовнішньої політики  «Українська призма»  за фінансової підтримки Європейського Союзу  та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (УНП). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження»

Реєстрація для участі у конкурсі за посиланням