Про нас

Підписатись на новини "Української призми"

Завантажити логотип Download logo

Рада зовнішньої політики «Українська призма»

це незалежний аналітичний центр у сфері зовнішньої політики та міжнародної безпеки.

 

 

Наша місія: Українська призма” робить внесок у формування та реалізацію ефективної зовнішньої політики України шляхом експертного аналізу міжнародних відносин, зовнішньої політики та безпеки, розробки рекомендацій та надання консультацій, створення та застосування інструментів експертної дипломатії на засадах професійності, транспарентності та позапартійності

 

“Українська призма” – єдиний аналітичний центр в Україні, чия дослідницька діяльність намагається перекрити практично всі географічні та функціональні напрямки зовнішньої політики України та на періодичній основі робить системний огляд зовнішньої політики за 50 напрямами. Саме з ініціативи нашого центру створена база, що включає переважну більшість українських аналітичних центрів та експертів у сфері зовнішньої політики. При цьому “Українська призма” є сполучною ланкою і координатором контактів між стейкхолдерами та експертами. В рамках позаконкурсних проектів “Українська призма” запустила механізм експертної підтримки практично всіх органів влади у сфері зовнішньої політики.

Крім того, “Українська призма” є одним з лідерів впровадження інноваційних практик експертної дипломатії. Зокрема, за підтримки МЗС, Рада зовнішньої політики і Громадська рада при МЗС реалізують концепцію створення контуру двосторонніх експертних форумів з сусідніми державами, а для заповнення інформаційного пробілу організовує візити журналістів з країн-сусідів до Києва і на Донбас.

Організація також виступила ініціатором створення та координує діяльність мережі аналітичних центрів Східного партнерства EaP Think Bridge. Організація є членом Першої робочої групи Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, Громадської ради при МЗС (голова Ради – голова “Української призми” Геннадій Максак), Міжнародної професійної асоціації цифрових комунікацій Digital Communication Network.

Звіт про діяльність “Української призми” у 2020 році

Звіт про діяльність “Української призми” у 2019 році

Звіт про діяльність “Української призми” у 2018 році

Звіт про діяльність “Української призми” у 2017 році

Фінансовий звіт за 2017 р.