Інше

Підписатись на новини "Української призми"

Місяць в Латинській Америці і порядок денний для України – заяви, турне і домовленості

ЛАТИНОАМЕРИКАНСЬКИЙ ДАЙДЖЕСТ Випуск 6

ЛАТИНСЬКА АМЕРИКА У РЕГІОНАЛЬНИХ ТА ГЛОБАЛЬНИХ МІЖНАРОДНИХ ПРОЦЕСА

Латиноамериканський тематичний огляд. Випуск 4. 
Кінець березня –перша декада квітня 2023 року

Латинська Америка у регіональних та глобальних міжнародних процесах

Латиноамериканський дайджест 25-31 березня 2023 року)

Латиноамериканський тематичний огляд 2023. Випуск 1

Наприкінці лютого увага усього світу була прикута до річниці російського повномасштабного вторгнення в Україну. Рішучу підтримку нашій державі у протистоянні агресії висловила переважна більшість країн світу, про що красномовно свідчать результати голосування в ГА ООН резолюції «Про справедливий і сталий мир в Україні» від 23.02.2023 р., яку підтримала 141 держава (лише 7 висловилися «проти»). Стабільно велику кількість голосів «за» резолюцію дав регіон ЛАКБ – її підтримали 26 країн із 33 держав.

ЧИ ГОТОВА УКРАЇНА ДО ФЕМІНІСТИЧНОЇ ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ?

Сьогодні в Україні зберігається доволі обмежене розуміння феміністичної зовнішньої політики, що переважно зводиться до питання гендерної рівності на дипломатичній службі.

Повернення Мао?

22 жовтня закінчився XX з’їзд Комуністичної партії Китаю. Очікувано, Сі Цзіньпін втретє обійняв посаду генсекретаря КПК. Тепер він буде правити ще як мінімум наступні 5 років. Цю подію можна без перебільшення назвати початком одноосібної влади в Китаї. Чому третя каденція Сі Цзіньпіна буде не така, як попередні дві, та які ознаки вказують на зміну владної парадигми в Китаї?

Болгарія дає шанс “друзям Путіна”: куди заведе країну нова політична криза

Болгарія знову впевнено рухається в бік глибокої політичної кризи та, можливо, дострокових парламентських виборів. І ця криза грає на руку в першу чергу проросійським силам. 

100 днів війни: 13 000 000 млн грн для гуманітарних потреб Чернігова

У цей важкий час ми вважаємо своїм обов’язком не лише воювати на інформаційному фронті, поширюючи достовірну та обґрунтовану інформацію та експертизу про війну росії проти України, а й допомагати нашій країні та місту уникнути гуманітарної кризи.

Від мовних протестів до нового кордону… Як Північна Ірландія створює проблеми для Джонсона

Північна Ірландія виходить на протест. Які очікувати наслідки?

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера не вийшов дуже вдалим.

Між “молотом” Росії та “ковадлом” внутрішніх проблем. Перший рік президентства Байдена

Рекордні понад 80 мільйонів громадян США віддали свої голоси за Джо Байдена на останніх президентських виборах. Рік потому рейтинг демократа, який обіцяв бути “президентом для всіх американців”, обвалився найбільше в сучасній історії. А виклики — як зовнішні, так і внутрішні, — примножилися. Якими є досягнення і поразки Джо Байдена за рік як усередині США, так і на міжнародній арені, — в матеріалі Суспільного.

Етнополітика Румунії, Словаччини, Швеції та Хорватії: аналіз законодавства та практики

У  цьому дослідженні автори спробували вивчити кращі практики у сфері етнополітики у Румунії, Словаччині, Хорватії та Швеції

1234...1020...22