Підписатись на новини "Української призми"

Впродовж останніх років спостерігаються відчутні зміни у стратегії зовнішньої політики Китайської Народної Республіки, інтереси якої вже сягають далеко за межі Азійсько-Тихоокеанського регіону. Скажімо, глобальна ініціатива КНР «Один пояс, один шлях» охоплює понад 70 країн. Пекін демонструє інтерес до Центральної Азії та Західної Європи, до Балкан та держав Балтії, посилює свою присутність у Африці, Південно-СхіднійАзії та Латинській Америці, налаштований на […]

Туреччина буде дружити з Росією та Україною, поки їй це вигідно економічно

На своєму шляху до Європи ця країна постійно перечіплювалася через військові уряди та конфлікти.

19 травня іранці визначили майбутнє своєї країни на наступні чотири роки, проголосувавши на президентських виборах.

Турецький референдум із приводу змін до конституції, який відбувся 16 квітня, перестав бути подією для хатнього вжитку ще на етапі агітації, котра не обмежилася кордонами самої республіки.

Близький Схід – регіон перспективний, але вимагає підвищеної уваги, яку Україна йому не приділяє.

Согласно итогам референдума, Эрдоган получит новые внушительные полномочия.

В ніч на 17 квітня Туреччина зробила вибір у вічній суперечці між безпекою та свободою.

11 квітня о 10.00 відбулися експертні дебати на тему: “Дилеми співпраці Україна – Туреччина: між цінностями та національними інтересами”.

Мы обречены иметь хорошие отношения. Украина и Турция являются стратегическими партнерами

Останніми роками турецьке внутріполітичне життя є настільки бурхливим, що в аналізах політичних оглядачів країна постійно фігурує як “Втрачена Туреччина” або принаймні як “країна на роздоріжжі”.

З тимчасовою втратою контролю над Кримом Україна втратила низку позиції. Але події 2014 року довели, що кримські татари саме в Україні бачать свою Батьківщину