Двосторонні відносини

Підписатись на новини "Української призми"

ЧИЛІ: ОСНОВНІ ТРЕНДИ ВНУТРІШНЬОЇ ТА ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

Надії на оновлення країни чилійці пов’язували із молодим несистемним політиком нової генерації – Гарбріелем Боричем. За півтора роки, що минули з часу його інавгурації, можна зробити деякі висновки та простежити основні тренди у його внутрішній та зовнішній політиці.

Питання національних меншин у контексті відносин України з Угорщиною та Румунією

Питання забезпечення прав національних меншин (спільнот) є одним із важливих пунктів порядку денного політичного діалогу між Україною та Угорщиною і Україною та Румунією. 

БРАЗИЛІЯ: ОСНОВНІ ТРЕНДИ ВНУТРІШНЬОЇ ТА ЗОВНІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ

Перші висновки та простежити основні тренди у внутрішній та зовнішній політиці уряду Лули да Сілви за перші півроку президенства

Поглинання Білорусі як одна із зовнішньополітичних цілей Кремля

Кремль зацікавлений у поглинанні Білорусі з декількох причин

Чи можна говорити про «доктрину Лули»?

«Доктрина Лули» зосереджена на відновленні іміджу Бразилії та її відносин, причому не тільки із латиноамериканськими сусідами, але й на світовій арені у двосторонньому чи багатосторонньому форматах.

Президент Зеленський виступив у Конгресі Мексики: як відреагував мексиканський політикум та медіа?

20 квітня 2023 року, у режимі відеоконференції Президент України Володимир Зеленський виступив перед депутатами Конгресу Мексиканських Сполучених Штатів та дипломатичними представниками

Українсько-білоруський експертний форум: про спільні інетереси й часто брак взаєморозуміння

9-11 грудня у Львові пройшов Білорусько-український експертний форум імені князів Острозьких, організований Інститутом «Політична сфера», Радою зовнішньої політики «Українська призма» та Українським Католицьким Університетом.

Празькі пріоритети та парламентські обіцянки – Європа на звя’язку

Тиждень з 27 червня по 3 липня  у відносинах України з Європейським Союзом був наповнений практичними кроками, а також серйозною заявкою на реалізацію порядку денного проєвропейських реформ в Україні.

Краще пізно, аніж ніколи: як Німеччина змінює свою позицію щодо зброї для України

Переломними можна назвати настрої у Німеччині.

Зберегти віру в ЄС і дати поштовх реформам. Спільне звернення українських організацій

Останнім часом дискусії про українське кандидатство в ЄС йдуть дуже небезпечним шляхом. Причина – те, що європейські політики сприймають процеси в Україні надто спрощено, і тому – помилково.

Європа на зв’язку: сильніший Брюссель і боротьба України за статус кандидата

Тиждень 23-29 травня відзначився програмною промовою президентки Єврокомісії у Давосі, а також активізацією українського десанту адвокатів за статус кандидата на вступ до ЄС в європейських столицях.

Як Болгарія знайшла компроміс між зброєю для України та збереженням коаліції

Болгарія до останнього утримувалася від різких оцінок російської поведінки на міжнародній арені, ветувала румунську ідею формування флотилії НАТО у Чорному морі та чекала на російських туристів та інвесторів

1234...1020...24