Боротьба з пропагандою в сфері безпеки у В4, Україні та Молдові

67 грудня , 2016

Конференц-зала готелю «Дніпро» (вул. Хрещатик 1/2)

Рада зовнішньої політики «Українська призма» запрошує на дискусію «Боротьба з пропагандою в сфері безпеки в країнах Вишеградської Четвірки, Україні та Молдові».

Підписатись на новини "Української призми"

Рада зовнішньої політики «Українська призма» спільно з Інститутом центрально-європейської політики (Угорщина), Інститутом Європейської політики EUROPEUM (Чехія), Фондом Казимира Пуласького (Польща), GLOBSEC (Словаччина) та Асоціацією зовнішньої політики Молдови реалізує проект В4+Безпека — Зміцнення Східного кордону країн Вишеградської четвірки, за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Метою даного проекту є створити основи для оборонного і безпекового співробітництва у форматі Вишеградська Четвірка + Україна і Молдова, і пов’язати його як з поточною діяльністю всередині Вишеградської четвірки так і нашим співробітництвом з ЄС та НАТО. Основне завдання не тільки започаткувати цю співпрацю, а й створити дорожню карту для спільної діяльності.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Програма заходу

14:30 – 15:15 ЕКСПЕРТНА ПАНЕЛЬ: «Проблеми боротьби з пропагандою у сфері безпеки: досвід Вишеградської четвірки, України та Молдови»

Спікери:
• Ганна Шелест, керівник безпекових програм Ради зовнішньої політики «Українська призма», головний редактор “UA: Ukraine Analytica” (Україна)
• Деніель Барта, виконавчий директор Центру євроатлатичної інтеграції та демократії (Угорщина)
• Марта Ковальська, дослідник, Фундація Казіміра Пуласького (Польща)
• Денис Богуш, експерт в сфері стратегічних комунікацій (Україна)
• Івана Смоленова, Пражський інститут безпекових досліджень (Чехія)
• Елена Марзац, виконавчий директор, Центр інформації та документації НАТО (Молдова)

Модератор: Геннадій МАКСАК, голова правління, Рада зовнішньої політики «Українська призма»

15.15 – 16.30 Дискусія

15241896_1614168532226023_4843624475859784794_n