Олександр Краєв
Директор Програми “Північна Америка”
Підписатись на новини "Української призми"
Директор Програми “Північна Америка”
Alma mater – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченко. Випускник Відкритого Університету Реформ.
Має досвід роботи в апараті Верховної ради України та в Міністерстві закордонних справ. Постійний автор для ресурсів “Європейська Правда”, “Главком” та “Петро і Мазепа”. Колишній молодіжний активіст.
Дослідницькі інтереси:
- зовнішня політика та внутрішньополітичні процеси США;
- міжнародна політика у Північній Америці;
- внутрішня та зовнішня політика Великобританії;
- проблематика ірландського кордону та конфлікту в Північній Ірландії;
- міжнародні конфлікти, підходи до пост-конфліктного врегулювання;
Дослідження
Статус основного союзника США поза НАТО – мрія чи близька перспектива?ЗМІ
(English) Case of Romania. Russian Octopus in the Black Sea Region: Identifying Vulnerable Areas and Strengthening Resilience Результати проміжних виборів в Конгрес США: результати для відносин з Україною та наслідки для концепції «стратегічної автономності» ЄС Ірландське розширення НАТО: як дії РФ змусили ще одну країну думати про вступ до Альянсу (English) Romania – US Political and Security Relations in the Wider Context of the Black Sea Region Від мовних протестів до нового кордону… Як Північна Ірландія створює проблеми для ДжонсонаПублікації автора

(English) Romania presents a case of a balanced approach of using hard and soft security measures in forming its system of resilience to possible Russian aggression on various fronts.

Чи дійсно перестановки в результаті проміжних виборів створюють можливість для відродження та ревіталізації концепції «стратегічної автономності» ЄС?

Останні опитування вперше в історії країни показали підтримку вступу в Альянс більш ніж у 50%.