Олександр Краєв
Директор Програми “Північна Америка”
Підписатись на новини "Української призми"
Директор Програми “Північна Америка”
Alma mater – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченко. Випускник Відкритого Університету Реформ.
Має досвід роботи в апараті Верховної ради України та в Міністерстві закордонних справ. Постійний автор для ресурсів “Європейська Правда”, “Главком” та “Петро і Мазепа”. Колишній молодіжний активіст.
Дослідницькі інтереси:
- зовнішня політика та внутрішньополітичні процеси США;
- міжнародна політика у Північній Америці;
- внутрішня та зовнішня політика Великобританії;
- проблематика ірландського кордону та конфлікту в Північній Ірландії;
- міжнародні конфлікти, підходи до пост-конфліктного врегулювання;
Дослідження
Статус основного союзника США поза НАТО – мрія чи близька перспектива?ЗМІ
МІСЦЕ УКРАЇНИ У СПІЛЬНІЙ ЕНЕРГЕТИЧНІЙ ПОЛІТИЦІ ЄС: РЕЦИПІЄНТ ПРАКТИК ЧИ ІНІЦІАТИВНИЙ ПАРТНЕР? (English) Case of Romania. Russian Octopus in the Black Sea Region: Identifying Vulnerable Areas and Strengthening Resilience Результати проміжних виборів в Конгрес США: результати для відносин з Україною та наслідки для концепції «стратегічної автономності» ЄС Ірландське розширення НАТО: як дії РФ змусили ще одну країну думати про вступ до Альянсу (English) Romania – US Political and Security Relations in the Wider Context of the Black Sea RegionПублікації автора

Україна, яка бореться проти російських загарбників за своє існування та демократичний вибір, також стає учасником процесів на енергетичному ринку ЄС.

(English) Romania presents a case of a balanced approach of using hard and soft security measures in forming its system of resilience to possible Russian aggression on various fronts.

Чи дійсно перестановки в результаті проміжних виборів створюють можливість для відродження та ревіталізації концепції «стратегічної автономності» ЄС?