Сергій Герасимчук

Заступник виконавчого директора,
Директор програми Регіональних ініціатив та сусідства

Підписатись на новини "Української призми"

Заступник виконавчого директора,
Директор програми Регіональних ініціатив та сусідства

 

Сергій з 2001 року займається політичними дослідженнями прикладного характеру, має досвід роботи в Апараті Верховної Ради та науково-дослідницьких установах при Президенті України та РНБОУ, а також досвід участі у проектах, що здійснювалися в Україні та регіоні Східного Партнерства національними та міжнародними аналітичними центрами.

Серед організацій та структур, з якими Сергієві доводилось співпрацювати в ролі експерта, аналітика та менеджера проектів – Національний демократичний інститут, Фонд ім. Фрідріха Еберта, Центр інформації та документації НАТО та Офіс зв’язку НАТО, Чорноморський фонд регіонального співробітництва, Фонд Фольксвагена, Міжнародний фонд «Відродження». В ролі експерта Сергій співпрацював з Франкфуртським інститутом миру, Міжнародним центром безпекових досліджень у Таллінні (Естонія), Міжнародним центром демократичних трансформацій у Будапешті (Угорщина), міжнародною дослідницькою компанією ГФК Україна, а також проводив дослідження в університеті Уппсали (Швеція), Любліна (Польща),  Гіссена (Німеччина), Національному університеті  державної служби (Угорщина). Сергій також член правління Групи стратегічних та безпекових студій.

Сергій отримав диплом магістра політології Національного університету «Києво-Могилянська Академія» і є випускником Естонській школі дипломатії.

Вільно володіє українською, російською та англійською мовами, середній рівень польської, базовий словацької.

Сфери професійних інтересів:

  • політичні дослідження та політичний процес в Україні,
  • діяльність аналітичних центрів та громадянське суспільство,
  • регіональна безпека та заморожені конфлікти,
  • транскордонне співробітництво.

Публікації автора

(English) Global Trends 2024: UKRAINE’S TOOLKIT TO INFLUENCE GLOBAL PROCESSES

(English) The possibility of Ukraine being involved or even influencing global processes will depend on the number of variables.

(English) Trends 2024: China

(English) Competition with the United States and Washington’s Chinese strategy, as well as the Chinese approach towards Taiwan, will be a critical trend-making factor for the further evolution of Chinese policies,

(English) Scenarios and trends 2024: International relations

(English) The analysis of trends and scenarios in the development of the international political situation in 2024