Третій Український центральноєвропейський форум відбудеться 7-8 листопада!

Український Центрально-Європейський Форум (UCEF)  є дискусійною платформою, яка збирає відомих мислителів і експертів з усього регіону для виявлення спільних викликів і створення спільного бачення процвітаючого центральноєвропейського майбутнього.

Підписатись на новини "Української призми"

Український Центрально-Європейський Форум (UCEF)  є дискусійною платформою, яка збирає відомих мислителів і експертів з усього регіону для виявлення спільних викликів і створення спільного бачення процвітаючого центральноєвропейського майбутнього. У 2023 році відбудеться вже третє видання UCEF. Форум устрічатиме гостей 7-8 листопада.

Проєкт спрямований на посилення потенціалу Українського Центрально-Європейського Форуму шляхом залучення експертів та осіб, які приймають рішення з країн V-4, доповнюючи вже існуючий формат розробкою щорічної оцінки двосторонніх відносин.

Цього року Український Центральноєвропейський Форум користується підтримкою Міжнародного фонду «Відродження», Міжнародного Вишеградського фонду та Представництва Фрідріха Еберта в Україні.

Донори

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Партнери