Вікторія Кравчик

Експертка Програми регіональних ініціатив та сусідства

Підписатись на новини "Української призми"

Закінчила факультет міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка. Здобуває ступінь магістра на програмі Еразмус Мундус “Європейська політика та культура”. Окрім того, навчалася у Вільному університеті Берліна за програмою обміну Еразмус+.

На даний час, працює як науковий співробітник Гаазького центру стратегічних досліджень. У минулому, стажувалася в Посольстві України в Берліні та Львівській міській раді. Має досвід співпраці зі студентськими організаціями, зокрема “Українські студенти за Свободу”.

Наукові інтереси:
● Пропагандистські студії, з особливим акцентом на російську пропаганду в Європі
● Історія та політика Центрально-Східної Європи
● Сучасні загрози та виклики демократії

Публікації автора

Як ЄС забезпечуватиме Україну боєприпасами: тернистий шлях до історичної ініціативи

«Історичне рішення», – таким дописом у Твіттері Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель охарактеризував безпрецедентне рішення Європейського Союзу щодо спільних закупівель зброї для України наприкінці березня. Угода є знаковим моментом для ЄС, який вперше отримає повноваження вести переговори щодо контрактів на постачання зброї (раніше це було винятково у компетенції національних урядів).

Як ЄС впроваджує санкції: заплутаний шлях до єдиної позиції

«Вже майже рік загарбницька війна Росії сіє смерть і розруху. Путін не тільки веде жорстоку війну на полі бою, але й злісно атакує мирних жителів. За це агресор мусить заплатити. Сьогодні ми посилюємо тиск 10-м пакетом санкцій» – так розпочала офіційну заяву щодо нового пакету обмежень ЄС проти росії Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.